arrowarrow_white_leftarrow_white_rightbehancedribbbleinstagramlinkedin

Mobi Taxi

Zakres prac: Branding

Klient: Mobi Taxi

Rok: 2016

Szczegóły

Aplikacja jest najważniejszym elementem firmy a słowo „Mobi” jest odniesieniem do popularnego zwrotu „aplikacja mobilna”.  Charakterystyczny sygnet znaku „Mobi Taxi”, zagnieżdżony w literze „o” nawiązuje do czerwonego punktu na mapie. Punktem tym jest kierowca taksówki, który z poziomu aplikacji jest widoczny dla klienta podczas dojazdu. Kolor czerwony jest kojarzony z szybkością, co doskonale przekłada się na specyfikę branży w której funkcjonuje firma.

W skrócie

  • Projekt logo
  • Przygotowanie materiałów marketingowych: wizytówki, ulotki, plakat, naklejki informacyjne

Aplikacja jest najważniejszym elementem firmy a słowo "Mobi" jest odniesieniem do popularnego zwrotu "aplikacja mobilna". Charakterystyczny sygnet znaku "Mobi Taxi", zagnieżdżony w literze "o" nawiązuje do czerwonego punktu na mapie. Punktem tym jest kierowca taksówki, który z poziomu aplikacji jest widoczny dla klienta podczas dojazdu. Kolor czerwony jest kojarzony z szybkością, co doskonale przekłada się na specyfikę branży w której funkcjonuje firma.
Wraz z wprowadzeniem aplikacji na rynek ruszyła kampania marketingowa. Na materiały promocyjne składała się między innymi ulotka szczegółowo opisująca funkcjonalność aplikacji.
Wróć do Portfolio